Elizabethomas Elizabethomas
  • 14-05-2020
  • Mathematics
contestada

What’s the correct answer for this?

Whats the correct answer for this class=

Respuesta :

lucasella
lucasella lucasella
  • 14-05-2020

Answer:

8/17

Step-by-step explanation:

Ver imagen lucasella
Answer Link

Otras preguntas

A 3-gallon bucket of paint costs $98.52 what is the price per quart?
Simplify the expression below -3(10x + 4y) + 6(6x − 2y)
you don’t need to tell me the answer, but could you tell me the formula on how to get the answer ?
about how much of the earths surface did the ussr take up?​
A teaspoon of powdered caffeine can be as deadly as a teaspoon of ricin. True or False
identify the type of energy described in each sentence
The slope of the line below is -2 use the coordinates of the labeled point to find a point slope equationof the line
In a point-by-point comparison, you
graph the equation by plotting three points. if all three are correct, the line will appear. -3y=5x-7
What evidence from the text tells you the kumu hula is stern?