dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

The structure and function of mitochondria are often used as support for the endosymbiotic theory. Describe two of these properties and explain how they support
if you multiply an even number by 2 and add 1, is your answer even or odd?
The United States organized an international force to intervene in which nation to stop the spread of communism in Asia? a) Korea b)Thailand c) Cambodia d) Indo
How is it possible that some strains of Staphylococcus aureus can be harmless, but others can be deadly?
Use the image below to answer the following question. What does this picture depict people doing during the Black Death?
To ________________ means to make judgments about the world based on evidence rather than emotion or intuition.
Find the measure of angle 1 given the following: angle 3 and angle 4 are complementary (angles add up to 90 degrees), angle 2 is congruent to angle 3, the measu
What is the answer to this question ?
What are some examples that show Romeo OR Juliet feeling/being powerful or powerless.
to what extent can the people of the Philippines participate in the governing process