lilian46
lilian46 lilian46
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

...........ñ....———————-

ñ class=

Respuesta :

alexd888 alexd888
  • 03-12-2020

Answer:

Each rose cost 2.54, tax included

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which property justifies this statement? If x + y = z and z = x + 4, then x + y = x + 4. A. symmetric B. associative C. distributive D. transitive
Which of the following environmental problems is not associated with human interactions with water in South and Southeast Asia? A. flooding B. deforestation C.
what is one of the biggest criticisms of the USA PATRIOT act
which graph represents the solution set to inequality (abs 2?3x + 1) >3
what is a perimeter, but each unit is 1 centimeter
What animal brings Easter eggs?
what is the equation of the line that goes through (1,3) and (5,12) ?
Multiply. (–2.1) ∙ (–1.4) A. –3.5 B. –2.94 C. 2.94 D. 3.5
What does the word "Hellen" mean in Ancient Greece?
The area of a triangle is 33.6 square inches. If the height of the triangle is 4 inches, what is the length of the base? In inches.