fdonaldss fdonaldss
  • 01-12-2016
  • English
contestada

chin bought 12 pounds of apples for $6 use the ratio table to find the cost of bying 3 pounds of appels

Respuesta :

nerdvodka
nerdvodka nerdvodka
  • 01-12-2016
Not sure why this is in the English section, but the answer is 1.50.
Answer Link

Otras preguntas

How many representatives are there in the House of Representatives?
Which two U.S. presidents were impeached?
Mean that is computed with extra weight given to one or more variables of the sample. Weighted average Dependent variable Ordered pairs Like terms
How long is the term of Supreme Court justices? a. 20 years b. life c. until he or she reaches age 75
The first official U.S. flag, adopted in 1777, had what component(s) on it? a. Thirteen stars and thirteen stripes b. Thirteen stripes and the words “Don’t Tr
What's a Mudslinging. Please help?
what is database of computer ?
Calculate the number of oxygen atoms in 2.00 moles of Mn2O7
What's a Protective tariff?
question number 4 please help