honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

Which transitions best clarify the sequence of events in this narrative? A: Whenever we spoke of; Later on B: About a week before; By the time I finished C: On;
During 2019, Marigold Corp. expected Job No. 26 to cost $300000 of overhead, $500000 of materials, and $200000 in labor. Marigold applied overhead based on dire
im assuming its D. do to the sound waves having to go through more material...right?
Which point is an x-antercept of the quadratic function fix) = (x-8)(x + 9)? (08) 10.-8 (90) (-90)​
The axis of symmetry of a parabola is x=2. The Parabola crosses the x-axis at the point (5.5,0) At what other point does the parabola cross the x-axis
can somebody draw this??​
If you turn the oven to 425F and put a pizza in there for 13 minutes and when you get the pizza out you accidentally burn yourself and it hurts for a couple sec
what is the value of the expression below? (64^3)^1/6
The solid dissolves quickly is a chemical or physical reaction
what does onomatopoeia means and give an example