kbates39
kbates39 kbates39
  • 02-09-2021
  • Mathematics
contestada

Please Answer!! Im begging!

Please Answer Im begging class=

Respuesta :

evalyng2020 evalyng2020
  • 02-09-2021
Its $23 per hour hopefully this helps
Answer Link
xXEmmyBearXx
xXEmmyBearXx xXEmmyBearXx
  • 02-09-2021

Answer:

$23 per hour

Step-by-step explanation:

simple divide 920 by 40 (you can use a calucaltor)

Answer Link

Otras preguntas

people use relative location on a daily basis by using____
how to memorise times tables
When you are tired, stressed, or sick, you are likely to perceive things more negatively than?
Original Price: ? Percent of Discount: 5% Sale Price: $57 What is the original price?
Let U = {0,1,2,3,4,5,6,7,8,9}
The garden club wants to buy 48 rose bushes for 4 city parks. Each rose bush costs $12. Each park gets the same number of rose bushes. How much will the rose b
Find the difference. 4ab2 - 3ab2
How did animism affect people's views about nature?
Suppose you buy lunch for the drama club. You have enough money to buy 20 salads and 15 sandwiches. The group wants 12 sandwiches. How many salads can you buy?
why do desert plants need the waxy coating on their leaves to survive?