kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

on a scale in which the distance from the sun to the earth is about 15 meters, the distance from the earth to the moon is
What is the sum of 2 3/4 and −2 3/4 ? A. 0 B. 3/4 C. 5 1/2 D. I don't know.
2. Why did Justice Roberts disagree?
I need help asap please!
Which of the following are examples of irrational numbers? Select all that apply. A. [tex]\sqrt{4} +\sqrt{16}[/tex] B. [tex]\sqrt{5} + \sqrt{36\\}[/tex] C. [tex
helpp- question linked below
The memory of being named Employee of the Year ------------ such delight she often would find herself smiling for no apparent reason, much to the..............o
many members of the founding generation, like thomas jefferson, were – . though they thought religion was fundamental to the establishment of public morality, t
please help asap im so confused detailed answer please
mrs. page needed two types of paper for her art class. the premium color paper costs $40 per case and the plain white paper costs $30 per case. if she bought 20