tchjb3443
tchjb3443 tchjb3443
  • 01-06-2022
  • Mathematics
contestada

can someone do this for me please?! Just the answer pls

can someone do this for me please Just the answer pls class=

Respuesta :

zelestelee
zelestelee zelestelee
  • 05-06-2022

Answer:

see the attachment photo!

Ver imagen zelestelee
Answer Link

Otras preguntas

A bakery offers a sale price of $2.80 for 6 muffins. What is the price per dozen? The price per dozen muffins is
PLEASE HELP !! Act 2, Scene 3 begins with a lengthy monologue by Friar Laurence about plants and nature. Based on the events of the play so far, what interpreta
What is the area of the parallelogram above! A.54 B.36.36 C.54.55 D 9​
Waterway Industries recorded operating data for its auto accessories division for the year. Sales $870000 Contribu
what is 6t + 3t + 4 simplified?
If 4.03 x 102 mL of water vapor is at STP, then determine the mass, in grams, of the water vapor. Round your answer to three significant figures.
Drag the tiles to the correct boxes to complete the pairs. Match the scale and the actual area to the area of the corresponding scale drawing. scale: 1 inch to
please help don't answer just to take points I need this please
F. describe the relationship between
Select the best answer to the question 1. If x is inversely proportional to y, and x = 60 when y = 0.5, find x when y = 12 A. 2.5 B. 360 C. 25 D. 0.4