criswell91
criswell91 criswell91
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

28 grams in an ounce so if each gram costed 20$ how much money would you make?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 06-03-2017
the answer is 560. So I hope this helps you.
Answer Link

Otras preguntas

What are the main causes of Florida residents' preference for paint powder coating?
The Missouri Compromise established which as a precedent?
underline the noun clause in each sentences chose the gift for whom ever you want​
The hypotenuse of a right angled triangle has its ends at the points (1, 3) and (-4, 1). Find the equation of the legs (perpendicular sides) of the triangle.
please answerrrrrrrrrrrr
The HCF and LCM of two numbers x and y are respectively 27 and 2079 if x is divided by 9 the quotient is 21 then find y
Subject verb agreement “either the car or the cyclist _____ responsible for the accident”
Solve the equations and good its for exam practice! f(5)=3(5)-10
A 17-year-old girl is hospitalized for appendicitis, and her mother asks the nurse why she is so needy and acting like a child. The best response of the nurse i
"Eat Healthy Stay Healthy" is the slogan to keep oneself healthy and active. H are some sources of healthy food: BERRIES, FRUITS, VEGETABLES, GRAINS LENTILS and