AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

Please write your answer below !!!
−3y^2 + 7y + 20 HELP
beach towels are on sale for $1.50 off the regular price. Ms. Ortiz buys 4 beach towels on sale for a total of $33.96. Write and solve an equation to determine
The circle graph shows the distribution by age group of licensed drivers in the United States in 2003. which is the closest in the number of drivers in million
What molecules are recycled in photosynthesis?
50 points!!! Read this excerpt from Thomas Paine's essay "Common Sense": Mankind being originally equals in the order of creation, the equality could only be d
Which of the following sentences is punctuated correctly?                             1.Identify the class from the course book, that you would like to take, du
difference between discrete and continuous charge distribution?
dy/dx = 2xy^2 and y(-1) = 2 find y(2)
In a conversation with a coworker, you're not sure what she said about the Clearwater building site. By repeating what you think she said in your own words, yo